środa, Grudzień 13, 2017

Jak zaoszczędzić na samochodzie dostawczym?

0

Właściciele firm transportowych muszą na bieżąco sprawdzać stan posiadanych pojazdów, ponieważ nie mogą dopuścić do tego, by kierowcy jeździli samochodami niesprawnymi bądź mało funkcjonalnymi. Niestety, nie wszyscy przedsiębiorcy mogą sobie pozwolić na inwestycję w nowe samochody. Wówczas też powinni skorzystać z nieco tańszego, ale równie korzystnego rozwiązania.

Kiedy możemy mieć problemy z płatnością kartą przez terminal płatniczy?

0

Korzystanie z karty płatniczej lub kredytowej jest bardzo łatwe i wygodne. Dzięki niej możemy płacić wtedy, gdy nie mamy przy sobie gotówki. Jednak nie zawsze transakcja się udaje. Co najczęściej powoduje problemy z płatnością kartą przez terminal płatniczy?

Najlepsze rodzaje papieru na zaproszenia okolicznościowe

0

Drukowanie zaproszeń okolicznościowych to pewnego rodzaju tradycja, która jest prawdziwym wyrazem naszego szacunku do zapraszanych gości. Zupełnie inną wartość ma ustne zaproszenie znajomych, przyjaciół lub rodziny na jakąś ważną dla nas uroczystość, a zupełnie inną poprzez wręczenie im wyjątkowego zaproszenia.

Jakie są różnice między marketingiem, a PR?

0

Mimo wyraźnej różnicy wiele osób postrzega marketing oraz public relations tak samo. Wobec tego, warto wiedzieć, w czym są odmienne te dwie dziedziny oraz jakie są ich pola działania. Dla osób, które zaczynają interesować się wyżej wymienionymi dyscyplinami taka wiedza może okazać się cenna.

Nowy wymiar konferencji

0

Obiekty konferencyjne powstają w naszym kraju jak grzyby po deszczu. Zapotrzebowanie na miejsca,w których można zorganizować duże konferencje, szkolenia, spotkania firmowe wciąż rośnie.

Najlepsze techniki druku na folii

0

Fleksografia jest w ostatnich latach jedną z coraz popularniejszych technik druku. Jest to związane przede wszystkim z możliwością uzyskania bardzo dobrej jakości bez konieczności przeznaczania na to dużego budżetu. Fleksografia daje bardzo dobrą jakość za korzystną cenę, nawet w przypadku niewielkich zamówień.

Na czym polega due diligence?

0

Due diligence tłumaczy się z angielskiego jako należyta staranność. Tłumaczenie to jest jak najbardziej na miejscu, ponieważ termin ten odnosi się do wyczerpującej i wielopłaszczyznowej analizy przedsiębiorstwa pod względem jego kondycji handlowej, finansowej, prawnej i podatkowej. Głównym celem due diligence jest ocena aktualna sytuacji konkretnego przedsiębiorstwa oraz określenie istniejącego oraz potencjalnego ryzyka, które może być związane z planowaną transakcją kapitałową.

Telefon na abonament czy na kartę?

0

Tak na dobrą sprawę trudno jest wybrać jedną dominującą formę jeśli chodzi o telefony. Są osoby, które korzystają tylko i wyłącznie z telefonów na kartę i świetnie sobie z tym radzą, są tez osoby, które nie lubią się ograniczać i wolą płacić co miesiąc ustalony z góry abonament bo w ramach niego mają do wykorzystania wystarczającą ilość minut na rozmowy głosowe czy smsy. Każda z tych opcji jest dobra i cieszy się ogromną popularnością wśród użytkowników telefonów komórkowych.

Pozycjonowanie. Czym jest oraz komu zlecić?

0

Każdego dnia z wyszukiwarki Google korzystają miliony użytkowników na całym świecie. To również Polacy, którzy za pośrednictwem Google wyszukują między innymi informacji o firmach i ich ofertach. Właśnie dlatego marketing w wyszukiwarkach internetowych jest dzisiaj tak ważna.

O czym nie można zapominać decydując się na ochronę domu?

0

Dom lub mieszkanie bardzo często stanowią dorobek naszego życia.