Inwestowanie w społki FANGMAN z Saxo Bank Polska

Współczesny inwestor giełdowy pragnie nieograniczonych możliwości inwestycyjnych, dostępnych w każdej chwili i z dowolnego miejsca. Dlatego tak wielkim uznaniem cieszą się platformy inwestycyjne, pozwalające zarabiać na walorach z całego świata. Szczególnie dużą uwagą cieszą się amerykańskie spółki określone akronimem FANGMAN.

Inwestowanie z platformą Saxo Bank Polska

Czasy osobistych wizyt w domach maklerskich już dawno minęły. Obecnie inwestować możemy za pośrednictwem komputera, a nawet naszego smartfona. Dlatego łatwo i szybko możemy to robić w dowolnym miejscu. Inwestowanie z nowoczesną platformą od Saxo Bank Polska, umożliwi zakupy na 37 rynkach z całego świata, w tym także nabywanie akcji najpopularniejszych amerykańskich spółek technologicznych, tzw. FANGMAN. Dzięki platformie Saxo Bank Polska oprócz inwestycji w akcje możliwe jest lokowanie finansów w obligacje, kontrakty ETF, waluty, fundusze inwestycyjne, towary czy kruszce. Dostępne są dwie wersje platformy:

  • Podstawowa SaxoTraderGO z kompletem narzędzi transakcyjnych i szeroką ofertą inwestycyjną,
  • Dla profesjonalnych inwestorów SaxoTraderPRO – z masą zaawansowanych opcji czy konfiguracją wieloekranową.

Niezależnie od wybranego wariantu, otrzymamy produkt najwyższej jakości – wielokrotnie nagradzany i z całodobowym wsparciem ekspertów. Z możliwością handlu z dźwignią i atrakcyjnymi prowizjami przy zakupach zagranicznych walorów. Warto przyjrzeć się darmowej wersji demo i przekonać się o jej potencjale.

Zainwestuj w największe spółki ze Stanów

Obecnie część polskich domów maklerskich oraz inne najpopularniejsze platformy do handlu akcjami, ETF-ami i innymi instrumentami finansowymi, umożliwiają zawieranie transakcji dotyczących najpopularniejszych amerykańskich spółek, tzw. FANGMAN, których łączna kapitalizacja przekracza wartość 25% spółek z indeksu S&P500. W większości są to spółki technologiczne, będące liderami w swoich branżach, jak np. Amazon – lider branży e-commerce. Każda z nich to światowy potentat, notowany na amerykańskim indeksie NASDAQ Composite i cieszący się ogromnym zainteresowaniem wśród inwestorów. Wystarczy wspomnieć, że wiosenny rajd na amerykańskiej giełdzie właśnie był spowodowany znaczącymi wzrostami tych spółek, które pociągnęły cały indeks na historyczne szczyty. A co znajdziemy pod akronimem FANGMAN?

  • F – Facebook (FB)
  • A – Amazon (AMZN)
  • N – Netflix (NFLX)
  • G – Google (ALPHABET INC)
  • M – Microsoft (MSFT)
  • A – Apple (AAPL)
  • N – nVidia (NVDA)

Oczywiście wielu inwestorów do tej grupki jeszcze bardzo chętnie dodaję spółkę Tesla (TSLA) od Elona Muska, która w 2020 roku cieszy się wyjątkowo dużą popularnością. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem akcji Tesli czy spółek z grupy FANGMAN, skorzystaj ze wspomnianych wcześniej platform inwestycyjnych od Saxo Bank Polska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here