ITH rozbudowuje infrastrukturę sieciową dla firm na terenie Polski

ITH kontynuuje rozbudowę swojej infrastruktury sieciowej, dodając kolejne przestrzenie kolokacyjne w Warszawie i Katowicach w pierwszym kwartale 2023 roku. Te obiekty uzupełniają istniejące lokalizacje na Al. Jerozolimskich w Warszawie, Bytomiu i Krakowie. Innowacyjna sieć światłowodowa ITH zapewnia sprawne połączenie pomiędzy tymi miejscami, umożliwiając dostęp do Internetu oraz transmisję danych.

Oferujemy Klientom bogaty wybór obiektów kolokacyjnych, aby mogli znaleźć doskonałe miejsce dla swojego sprzętu. W zależności od potrzeb Klienci mogą chcieć zbudować dodatkowe centrum danych w innym mieście lub mieć obiekt kolokacyjny blisko siedziby firmy, co ułatwia dostęp dla pracowników. Nasza oferta pozwala na dostosowanie usług do indywidualnych potrzeb Klientów, umożliwiając korzystanie z różnych obiektów jednocześnie w ramach jednej sieci ITH Net. – mówi Niko Bałazy, CEO ITH.

ITH — infrastruktura sieciowa spełniająca wymagania biznesowe

ITH, firma założona przez Niko Bałazy i Jakuba Jedynaka, specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych usług ICT dla biznesu, takich jak Internet, kolokacja i hosting. Dążąc do wprowadzenia nowoczesnych rozwiązań na rynku telekomunikacyjnym, ITH stawia na innowacje.

W 2020 roku przedsiębiorstwo zdecydowało się zaoferować swoim klientom możliwość bezpłatnego korzystania z usług przez niemal rok. Ten eksperyment zakończył się sukcesem, gdyż wszyscy uczestnicy przedłużyli umowy z ITH.

Rok później ITH poszerzyło swoją ofertę, dodając do niej platformę hostingową Kru.pl oraz pozyskując pierwszych inwestorów. W kolejnym roku firma z powodzeniem przeprowadziła drugą rundę finansowania, w której wsparcia udzielili krakowski fundusz B Capital ASI oraz znany warszawski przedsiębiorca.

ITH oferuje swoje usługi na terenie całej Polski, działając w takich miastach jak: Kraków, Rzezawa, Brzesko, Zielonki, Węgrzce, Katowice, aglomeracja śląska, Lublin, Lubin, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Zielona Góra, Rzeszów, Radom, Gdynia, Sopot, Łódź, Olsztyn, Białystok, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Kielce, Opole, Szczecin, Toruń i Warszawa. ITH nieustannie dąży do rozwoju i ulepszania swojej oferty, dzięki wsparciu finansowemu i merytorycznemu, aby spełniać wymagania klientów.

ITH — ciągły rozwój i dostosowywanie się do potrzeb rynku

Specjalizując się w kompleksowej obsłudze IT, ITH współpracuje z ponad 10 000 klientów, oferując im następujące usługi:

 • Internet dla firm.
 • Łącza transmisji danych.
 • Kolokacja oraz serwery dedykowane.
 • Telefonia IP, w tym wirtualna centrala.
 • Hosting i domeny.
 • Tworzenie instalacji niskoprądowych i wewnętrznych sieci
 • NaaS — kompleksowe usługi sieci firmowych w formie abonamentu.
 • Chmura publiczna.

Firma ITH miała okazję obsługiwać takie przedsiębiorstwa jak CCC, Solid Security, TUZ, Rosmann i Rage Quit Games. Była odpowiedzialna za przygotowanie instalacji sieciowych i usług dostępu do Internetu dla obiektów, takich jak hale Panattoni, galeria Odyseja w Brzesku oraz centra handlowe ATUT w całej Polsce.

Jak podkreśla Jakub Jedynak: ITH dąży do współpracy z wewnętrznymi zespołami IT swoich klientów, nie będąc konkurencją dla nich.

ITH wyróżnia się elastycznym i partnerskim podejściem do klientów. Oferowane przez firmę usługi można łatwo dostosować do potrzeb klienta pod względem parametrów, jak również czasu trwania umowy. Istnieje możliwość wyboru między umowami długoterminowymi, na czas nieokreślony czy nawet model pre-paid.

Projekt ITH Ready rozwijany przez firmę ma na celu podłączanie biurowców w całej Polsce do sieci ITH Net. Dzięki temu zarówno najemcy, jak i właściciele oraz zarządcy budynków mogą liczyć na:

 • Ujednolicenie i uporządkowanie infrastruktury budynkowej
 • Szybkie wdrożenie usług ITH Net
 • Bezpłatne korzystanie z podstawowego i zapasowego łącza

Niko Bałazy, CEO ITH, zauważa, że: firma ITH jest prawdopodobnie jedynym w pełni elastycznym dostawcą skupionym na rynku biznesowym, który charakteryzuje się ciągłą zmianą, dostosowywaniem się do potrzeb oraz rozwojem.

ITH działa na terenie całej Polski, a główne biura spółki zlokalizowane są w Warszawie i Krakowie. W długoterminowych planach ITH znajduje się otwarcie własnego Data Center w Małopolsce oraz debiut giełdowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here