W ostatnich latach na Polskim rynku obserwuje się duże zainteresowanie kantorami internetowymi. Taka forma wymiany walut to w przypadku klientów biznesowych oraz indywidualnych przedsiębiorców doskonała alternatywa dla klasycznych kantorów. Zaletą punktów wymiany online jest przede wszystkim oszczędność czasu oraz niższe koszty, które ponosi wymieniający waluty.

Dobry kantor to wiarygodny kantor

Aby bezpiecznie wymieniać waluty w internecie, konieczne jest przede wszystkim korzystanie z wiarygodnych serwisów. Jak to sprawdzić? Najważniejsze to zweryfikować właściciela bądź podmiot, będący zarządcą danego kantoru. Każda spółka, będąca właścicielem kantoru online, musi być wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego bądź, jeśli jest to osoba fizyczna – Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej. Jeżeli firmy, która figuruje, jako zarządca kantoru, nie można odnaleźć w tych rejestrach – nie należy korzystać z jej usług.

Wybierając serwisy wymiany walut, warto korzystać z tych, które działają na rynku już jakiś czas i zyskały licznych klientów oraz renomę. Przykładem może być kantor Fritz Exchange, który jest obecny na rynku od 5 lat. Co więcej, jest on częścią dużej grupy FritzGroup S.A, która działa w branży finansowej od 20 lat. Tak długi czas funkcjonowania to przede wszystkim gwarancja znajomości rynków finansowych na całym świecie. Oznacza on także, że firma zdobyła niezbędne doświadczenie, które zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i obsługę przez wykwalifikowanych specjalistów.

Oferta dla firm

Wspomniany kantor Fritz Exchange nastawiony jest na klientów biznesowych i to właśnie dla nich przygotowano wiele udogodnień i dobrych ofert. Wysokość spreadów to pierwsza, istotna zaleta tej jednostki. Każdy przedsiębiorca doskonale zdaje sobie sprawę, że im niższa jest ich wysokość tym większe będą oszczędności dla firmy. W porównaniu z bankami i innymi kantorami internetowymi, Fritz Exchange oferuje swoim klientom spready nawet o kilkadziesiąt groszy niższe. Warto również zawrócić uwagę, że aż 90% transakcji w Fritz Exchange realizowanych jest w ciągu 15 min. Dla każdego przedsiębiorcy to duża wygoda i ogromna oszczędność czasu.

Nad najwyższym poziomem usług oraz bezpieczeństwem przeprowadzanych transakcji w Fritz Exchange czuwa zespól wykwalifikowanych specjalistów: doradców ds. rynków finansowych oraz dealerów walutowych. Co więcej, do dyspozycji klientów jest także Biuro Obsługi, które nie tylko odpowiada na pytania, ale także pomaga w procesie wymiany walut.

Przedsiębiorcy, którzy często wymieniają większe kwoty równych walut, z pewnością zainteresuje dodatkowa oferta: przy wymianach powyżej 10 tysięcy euro klienci biznesowi maja możliwość negocjowania cen kursów. W ten sposób firmy mogą generować jeszcze większe oszczędności podczas wymiany walut.

Internetowy kantor Fritz Exchange wychodzi na przeciw klientom biznesowym, firmom oraz indywidualnym przedsiębiorcom poprzez stworzenie bogatej oferty specjalnie dla nich. Z jej szczegółami można zapoznać się na stronie https://fritzexchange.pl. Szybkie wymiany walut, jasno określone warunki oraz łatwość realizowania transakcji to tylko niektóre zalety tego kantoru. Z pewnością nie zawiedzie on także osób, które prowadzą swoją działalność poza granicami Polski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here