LenovoZone – portal o nowych technologiach

Nowinki z branży komputerowej, zagadnienia dotyczące branży IT i nowych technologii można na bieżąco śledzić m.in. na portalu LenovoZone. Znajdziesz tu również poradniki, forum użytkowników czy testy i recenzje.

Nowe technologie w LenovoZone

LenovoZone to m.in. recenzje i testy sprzętu, poradniki opracowane przez znawców zagadnień (artykuły oraz materiały wideo), porady na TechZone, infografiki edukacyjne, artykuły i nowinki, a także charakterystykę wybranych aplikacji. Poniżej omawiamy poszczególne działy Lenovo Zone, serwisu o technologiach i komputerach.

Wybrane elementy portalu Lenovo Zone

Blog. Ważnym elementem portalu jest blog – można tu przeczytać nowinki, znaleźć poradniki oraz sprawdzić aktualności ze świata nowych technologii, m.in. smartfonów, tabletów czy laptopów. Blog obejmuje także opisy różnych urządzeń i produktów, można też obejrzeć wyjaśnienia różnych zagadnień przygotowane na infografikach. Możesz dowiedzieć się, jak przygotować screencast z komentarzem, jak wybrać laptop do gier, jak sformatować dysk, jak przywrócić system operacyjny i wiele innych porad. 

Forum. LenovoZone od lat cenione jest za rzetelne forum – to świetne źródło porad zarówno dla laików, jak i zaawansowanych użytkowników. Jeśli masz problem z komputerem, znajdziesz tu cenne porady i wskazówki, możesz też zadać konkretne pytanie i skorzystać z wiedzy innych. Forum obejmuje poszczególne tematyczne części – jak na przykład systemy operacyjne, sprzęt, komputery stacjonarne i laptopy Lenovo, smartfony, tablety, Internet, oprogramowanie, AR/VR, monitory, społeczność oraz inne. 

Wideo. Popularny dział zdobywa uznanie, gdyż użytkownicy docenili formę wideo – można tu znaleźć praktyczne porady i dowiedzieć się, jak krok po kroku rozwiązać konkretny problem. Zwykle dane zagadnienie opracowuje specjalista z danej dziedziny, często doświadczony youtuber. Wideoporadniki to dobre wsparcie, ale poza nimi obejrzysz też testy i recenzje sprzętu marki Lenovo, prezentacje produktów, nagrania dostarczone przez użytkowników serwisu.

Wejdź na LenovoZone i korzystaj z poradników czy forum: https://lenovozone.pl/forum/aplikacje-internet/topic10248.html 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here