Najlepsze oprogramowanie sklepu internetowego

Każdy kto planuje uruchomić swój profesjonalny sklep internetowy, prędzej czy później stanie przed wyborem oprogramowania, na którym ma być oparty sklep. Na naszym rynku mamy bardzo wiele możliwości, dlatego też wybór jest bardzo trudnym zadaniem. Możemy przebierać nie tylko pomiędzy różnorodnymi platformami bezpłatnymi, ale również wybierać kompleksowe rozwiązania dedykowane, które pisane są od a do z. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo jakie są najpopularniejsze systemy sklepów internetowych, z którymi warto się poznać.

Darmowe rozwiązanie

Jeżeli chodzi o bezpłatne rozwiązania, to w naszym kraju zdecydowanie największą popularnością cieszą się sklepy oparte na silniku PrestaShop. Najprościej rzecz mówiąc PrestaShop to gotowe oprogramowanie sklepów internetowych, które możemy ściągnąć całkowicie za darmo i zainstalować na własnym serwerze. Bardzo wielu programistów oferuje dodatkowe, często płatne dodatki, dzięki którym możemy rozbudować nasz sklep online o coraz to nowsze elementy.

PrestaSho zdobył ogromną popularność w naszym kraju przede wszystkim dlatego, że jest to proste w obsłudze oprogramowanie, które można rozbudowywać według własnych potrzeb. Dużą zaletą PrestaSho jest również olbrzymia funkcjonalność.

Płatne rozwiązania

Jeżeli chodzi o płatne oprogramowanie sklepów internetowych, to w naszym kraju zdecydowanie największą popularnością cieszy się Shoper. Największą zaletą tego oprogramowania jest przede wszystkim to, że możemy uruchomić nasz sklep internetowy praktycznie od ręki. Aby korzystać z dobrodziejstwa oprogramowania musimy dokonywać opłat miesięcznych lub rocznych.

Shoper posiada ponad 250 wbudowanych funkcji, które możemy wykorzystać, aby przygotować swój wymarzony sklep internetowy. Dużą zaletą oprogramowania jest spora intuicyjność oraz prosty panel administracyjny. Osoby, które na co dzień nie korzystają z Internetu, nie powinny mieć żadnego większego problemu z obsługą tego oprogramowania. Od pewnego czasu istnieje również możliwość wykupienia licencji jednorazowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here