Urządzając mieszkanie, zwykle wybieramy do domu wiele nowoczesnych sprzętów. Podobno jednym z najczęstszych naszych zakupów nadal jest telewizor. Najlepiej duży i nowoczesny. Jaki najlepszy telewizor z Internetem warto wybrać? Sprawdziliśmy aktualną ofertę różnych producentów i mamy swoje typy. Poniżej znajdziecie nasz TOP 3.

Zakup telewizora wcale nie jest banalną sprawą. Jest tak wiele parametrów, na które powinniśmy zwrócić uwagę, że łatwo się w tym pogubić. Co prawda zawsze można poprosić o radę sprzedawcę, ale nie mamy pewności, że doradzi nam obiektywnie.

Najlepiej wobec tego kierować się własnym rozsądkiem i samemu sprawdzić, co warto kupić. Nie jest to przecież mały wydatek, a sprzęt zwykle służy przez kilka lat. Patrzymy na niego codziennie, więc tym bardziej musimy być zadowoleni z zakupu. Najpopularniejszy jest telewizor 55 cali 4K, a na niego trzeba przeznaczyć około 2000-2500 złotych.

Samsung UE55MU6102 4K SmartTV HDR

Telewizor z Internetem symbolem naszych czasów? Nie da się ukryć, że właśnie taki sprzęt jest najczęściej poszukiwany przez kupujących. Oczekujemy, że będzie nowoczesny, elegancki lub stylowy, a także zapewni nam moc rozrywki. Dobrym wyborem będzie m.in. Samsung LED UE55MU6102. Można na nim oglądać filmy w wysokiej klasy rozdzielczości UHD 4K. Idealnie doświetlone sceny, wspaniały kontrast, a także Smart Control to jego najważniejsze, choć nie wszystkie, zalety. Można sterować nim za pomocą smartfona i korzystać z sieci – nic dziwnego, że to popularny telewizor z Internetem.

LG 55UJ6307

Najlepszy telewizor za około 2500 zł? Do tego 55-calowy i z Internetem? Dobrym wyborem będzie także LG 55UJ6307, który zapewnia świetny kontrast i doskonałe odwzorowanie barw. Wyposażono go ponadto w liczne rozwiązania wpływające na jakość obrazu – np. True Color Accuracy wykorzystuje zaawansowaną technologię odwzorowania barw, dzięki której uzyskujemy jak najbardziej naturalny obraz. Można cieszyć się nim pod każdym kątem, nie tylko siedząc w centralnym miejscu! Z kolei technologia HDR będzie pomocna w regulowaniu jasności i ciemności ekranu. Jeśli interesuje Cię telewizor 55 cali 4K, koniecznie rozważ również ten model.

Toshiba 55U6763DG LED 4K

Jeśli najlepszy telewizor z Internetem, w rozmiarze 55 cali, to również Toshiba. Wybrany przez nas model jest nieco tańszy niż pozostałe, więc tym bardziej warto wziąć go pod uwagę. Wi-Fi gwarantuje błyskawiczne połączenie ze światem wirtualnym!

Toshiba zapewni sporą dawkę rozrywki, ale też dostęp do sieci oraz wielu aplikacji multimedialnych. Kupując go, zyskasz wiele korzyści – nie tylko telewizor z Internetem, ale ponadto piękny obraz w Ultra HD 4K, Smart Portal, czyli dostęp do kolekcji filmów, muzyki itd.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here