Za sprawą płatności automatycznych możemy szybko i wygodnie płacić za różnego rodzaju usługi oraz towary. Czym dokładnie są płatności automatyczne i co możemy z nimi zyskać?

Płatności automatyczne, w języku angielskim automatic payment, to nazwa stosowana do określenia płatności prowadzonych bez konieczności każdorazowego wprowadzania danych do autoryzacji przelewu lub danych karty płatniczej lub kredytowej. W ramach tego rodzaju płatności wyróżniamy dwa typu zleceń dyspozycji – to płatności cykliczne, które dokonywane są w określonym przez płatnika terminie, a także płatności jednorazowe jednym kliknięciem.

Płatności automatyczne – cykliczne i jednym kliknięciem

Płatności cykliczne najlepiej sprawdzają się wtedy, gdy mamy do zapłaty rachunek czy czynsz albo ratę. W tym przypadku tworzymy specjalną dyspozycję, a zapłata dokonuje się wtedy automatycznie danego dnia – mamy pewność, że o niej nie zapomnimy. Oczywiście, zlecenie płatności możemy w każdej chwili odwołać.

Z kolei płatności jednym kliknięciem najczęściej prowadzone są w sklepach internetowych oraz w innych serwisach on-line. Możemy także korzystać z nich w aplikacjach mobilnych. Polegają one na wprowadzeniu danych karty czy danych do wykonania przelewu i wówczas wykonujemy płatność jednym kliknięciem, bez potrzeby uzupełniania danych za każdym razem.

Skorzystaj z promocji i uzyskaj zwrot

Aby zaprezentować klientom płatności automatyczne, które pozwalają na oszczędzanie czasu i podwyższają bezpieczeństwo płatności on-line, firma Blue Media we współpracy z UPC Polska i Mastercard prowadzi kampanię promocyjną. W ramach promocji możemy uzyskać zwrot do 30 złotych za płatności dokonane kartą Mastercard za rachunki UPC Polska.

Promocja oferowana przez Blue Media, UPC Polska i Mastercard dostępna jest dla klientów firmy UPS Polska, którzy dokonają płatności automatycznej w celu opłaceni rachunków z użyciem karty płatniczej Mastercard. Zwrot dotyczy maksymalnie 6 kolejnych rachunków za kwotę minimum 5 złotych, z których za każdy otrzymujemy zwrot 5 złotych, czyli razem możemy uzyskać nawet 30 złotych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here