Prowadzenie działalności hotelowej lub innego rodzaju działalności polegającej na sprzedaży miejsc noclegowych, może być znacznie prostsze, jeśli sięgniemy po nowoczesne narzędzia informatyczne tj. system IdoSell Booking. Wspomniany system to narzędzie do zdalnej obsługi rezerwacji hotelowych, z którego mogą korzystać również właściciele moteli, pensjonatów, apartamentów czy kwater prywatnych. Dzięki możliwości integracji systemu IdoSell Booking, z popularnymi systemami typu Booking.com, Airbnb czy TripAdvisor, właściciel hotelu/pensjonatu/motelu zyskuje możliwość sprawnego zarządzania rezerwacjami pochodzącymi z wielu różnych źródeł.

Czym jest IdoSell Booking?

To system służący obsłudze rezerwacji składanych przez klientów drogą internetową. System pozwala na wygodną rezerwację noclegów przez Twoją stronę internetową, dając klientowi możliwość wyboru noclegu w jednym z dostępnych terminów. Dzięki systemowi klient od razu wie, jakie pokoje są wolne w określonych dniach, jaka jest jednostkowa i zbiorcza cena ich wynajmu oraz jak wygląda ich wyposażenie. Właściciel hotelu/pensjonatu nie musi ręcznie wprowadzać terminów rezerwacji pokoi, wszystko odbywa się automatycznie, łącznie z możliwością dokonania przez klienta opłaty z góry – wpłaty zaliczki lub uregulowania całości opłaty za wynajęty pokój. Co bardzo ważne dla właściciela hotelu/pensjonatu/motelu, system IdoSell Booking może być w prosty sposób zintegrowany z popularnymi systemami agregacji ofert, takimi jak Booking.com. Dzięki temu wszystkie rezerwacje wprowadzane są na bieżąco do systemu i nie ma najmniejszego problemu z nakładaniem się rezerwacji na siebie – nie ma możliwość, by dwóch klientów zarezerwowało ten sam pokój w tym samym terminie.

Integracja IdoSell Booking z systemami agregacji ofert

System informatyczny IdoSell Booking został skonstruowany w ten sposób, by jego integracja z popularnymi agregatorami ofert nie zajmowała wiele czasu i była maksymalnie prosta. Do zintegrowania systemu rezerwacji z systemami typu Booking.com, Airbnb czy TripAdvisor wystarczy zwykle jedno kliknięcie w odpowiednią zakładkę, w opcjach ustawienia systemu (funkcja Channel Manager). Integracja przeprowadzana jest automatycznie, dając właścicielowi hotelu dostęp do milionów potencjalnych klientów z całego świata.

Integracja z Booking.com – jeden z najpopularniejszych w Polsce portali agregujących oferty noclegowe.

Integracja z Airbnb – popularny system wyszukiwania i rezerwacji noclegów w hotelach, pensjonatach, apartamentach i kwaterach prywatnych, z którego korzystają klienci z całego świata.

Integracja z TripAdvisor – jeden z największych portali turystycznych na świecie. Doskonałe źródło informacji o obiektach noclegowych, z możliwością bezpośredniej rezerwacji noclegu w dowolnym miejscu świata.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here