Wyprawka dla noworodka w second handzie

Nie tylko dorośli czy też młodzież mogą znaleźć piękne, modne i niezniszczone ubrania w second handzie. Importerzy odzieży używanej skupiają się także na potrzebach matek, a w zasadzie ich dzieci, biorąc pod uwagę, że skompletowanie wyprawki w zwykłym sklepie jest niezwykle drogie.

Pierwsze ubranka dla malucha

W prawie każdym second handzie jest duży dział z ubraniami dla dzieci. Te najmniejsze są z reguły w ogóle nie zniszczone, ponieważ dzieci szybko z nich wyrastają i są czasem noszone tylko kilka razy a nawet raz. Każdy importer odzieży używanej o tym wie i dlatego dostarcza takie produkty do sklepu z odzieżą używaną, ponieważ wie, że się będą dobrze sprzedawać i tak się właśnie dzieje.

Można tam kupić body, kaftaniki, śpioszki, małe koszulki i mnóstwo innych ubranek, które w sklepie z nową odzieżą kosztowałyby kilkadziesiąt złotych za sztukę. Warto sięgać po ubrania z bawełny, ponieważ najlepiej sprawdzają się na skórze noworodka i niemowlęcia.

Jakie jeszcze detale dla malucha można kupić w second handzie?

W poszukiwaniu ubranek można także natrafić na produkty, które importerzy odzieży używanej proponują sklepom bardzo często, to znaczy kocyki, otulacze, rożki i tym podobne akcesoria. Czasami wystarczy tylko oddać taki produkt do pralni, a będzie wglądał jak nowy. To ogromna ulga finansowa dla rodziców.

Ponadto prawie każdy importer odzieży używanej może do sklepu dostarczyć zabawki dla niemowląt. Je wystarczy jedynie wyparzyć po przyniesieniu do domu, a jeżeli to pluszaki, to wyprać. W second handzie można wyposażyć także pokój dziecięcy w piękne dekoracje jak poduszki, chodniczki, lampki czy półeczki. Zależy to od asortymentu danego sklepu.

Jak dbać o odzież używaną?

Maluch nie zniszczy śpioszków czy body, więc tak naprawdę można im dać kolejne życie, darując komuś innemu, kiedy noworodek z nich wyrośnie. To także dobre dla środowiska naturalnego. Wystarczy tylko prać ubrania w delikatnym proszku dla dzieci, a potem przeprasować, by nadać im miękkość i zabić ostatnie zarazki.

Tak jak wspomniano, kory stanie z odzieży używanej to postawa proekologiczna, która jest coraz bardziej ceniona na całym świecie. Produkujemy bowiem dzięki temu o wiele mniej śmieci.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z firmy Angora

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here